Добрич се побратими с полския град Бялисток

Тричленна делегация от Община град Добрич в състав от арх. Боян Коларов и общинските съветници Галин Иванов и Тихомир Маринов посети полския град Бялисток.

Юни 26, 2018 - 14:19
Юни 26, 2018 - 14:19
 0
Добрич се побратими с полския град Бялисток

Целта на визитата бе подписването на договор за сътрудничество между двата града. Делегатите се включиха и в честването на Дните на град Бялисток, както и в тържествата по повод 100-годишнината от обявяването на Независимостта на Полша.



Инициативата за побратимяването, осъществена чрез Посолството на България в Полша, е на полския град, който е вече втори побратим след град Нови Сонч от тази приятелска държава.