Хванаха неправоспособен мъж да шофира под влияние на амфетамин
Хванаха неправоспособен мъж да шофира под влияние на амфетамин, съобщават от Областна дирекция на МВР - Добрич.
На 2 юни, около 20.15 часа, по бул. „3-ти Март” в град Добрич е спрян за проверка лек автомобил „Пежо” с добричка регистрация, управляван от С.А. (38 г.) от с. Стефаново, обл. Добрич. При извършената проверка на шофьора на автомобила, тестът отчита положителен резултат за употребата на амфетамин. При извършената справка в информационните масиви на МВР е установено, че шофьорът на автомобила е лишен от правоуправление по административен ред.
Задържан е за 24 часа. По двата случая са образувани бързи полицейски производства.
