Хванаха неправоспособен мъж да шофира под влияние на амфетамин

Хванаха неправоспособен мъж да шофира под влияние на амфетамин, съобщават от Областна дирекция на МВР - Добрич.

Юни 4, 2018 - 10:47
Юни 4, 2018 - 10:48
 0
Хванаха неправоспособен мъж да шофира под влияние на амфетамин

На 2 юни, около 20.15 часа, по бул. „3-ти Март” в град Добрич е спрян за проверка лек автомобил „Пежо” с добричка регистрация, управляван от С.А. (38 г.) от с. Стефаново, обл. Добрич. При извършената проверка на шофьора на автомобила, тестът отчита положителен резултат за употребата на амфетамин. При извършената справка в информационните масиви на МВР е установено, че шофьорът на автомобила е лишен от правоуправление по административен ред.



Задържан е за 24 часа. По двата случая са образувани бързи полицейски производства.