Септември (Тервел) започва подготовка в понеделник

На 18 юли (понеделник) тервелският Септември ще проведе първата си тренировка преди новия сезон в Североизточната В група.

Начело на отбора остава старши треньорът Радослав Вардаров, който постигна отлични резултати през миналия шампионат. Припомняме, че Септември зае второ място в Североизточната В група и бе само на няколко минути от класиране в професионалния футбол. С гол от дузпа 2 минути преди последния съдийски сигнал тервелчани загубиха с 1:0 баража за влизане в Б група от Нефтохимик (Бургас).

На този етап се очаква едно ново попълнение на първата тренировка, съобщи президентът на Септември Генчо Костов. Тимът от Тервел ще бъде подсилен от опитния бивш футболист на Добруджа Митко Василев.

Целта пред Септември отново ще бъде челно класиране, заяви Генчо Костов. Задължително класиране в Б група обаче няма да бъде поставяно като задача на всяка цена пред отбора.