Добруджа 07 открива годината с домакинство на Левски

Срещата е от турнира за Купата на България и ще се играе в понеделник.

Станаха ясни датата и часовете на всички срещи от третия кръг в турнира за Купата на България по волейбол за мъже. От тази фаза се включва и носителят на трофея Добруджа 07. В този кръг 10 отбора ще спорят за 5-те свободни места във финалната фаза на надпреварата. Там ги очакват първите два в класирането в Суперлигата - Пирин (Разлог) и ЦСКА, както и домакинът Монтана.

Първият съперник на Добруджа 07 в турнира ще бъде Левски (София). Жребият определи мачът да бъде в Добрич. Срещата ще бъде на 8 януари, понеделник, от 18.30 часа в зала "Добротица". Победителят ще се класира за финалния турнир за Купата на България. Носителят на трофея ще бъде определен в края на следващата седмица в Монтана.

Припомняме, че Добруджа 07 неизменно достига финала за Купата на България по волейбол за мъже в последните 4 години, като на 2 пъти спечели трофея.