Старшата на Добруджа ще зимува на върха след седма поредна победа

Виктор Георгиев отново с хеттрик - негов четвърти за деветте мача тази есен. Нападателят вкара общо 15 гола от началото на сезона.

В мач от последния за годината кръг от първенството по футбол за юноши старша възраст, до 19 години, в зона Североизточна България Добруджа спечели гостуването си на Хитрино с 5:2. Домакините откриха резултата, а защитникът Димо Колев възстанови равенството. След почивката отново се развихри Виктор Георгиев. Той отбеляза 3 гола и Добруджа поведе с 4:1. С 2 асистенция при тези попадения се отличи Живодар Владев, който даде отлични извеждащи подавания към голмайстора на отбора. След това Хитрино върна едно попадение, а нападателят на Добруджа Михаил Василев оформи крайното 5:2 с третия си гол за това първенство.

Така Добруджа завърши годината по шампионски - със силна игра и седма поредна победа. Отборът, воден от старши треньора Стефан Славов, запазва първото място и ще зимува на върха. Добруджа събра 24 точки от 8 победи и 1 загуба тази есен при голова разлика 32:5.