Добруджа 07 победи ЦСКА

Първа победа за сезона и успешен домакински дебют за новия старши треньор на мъжкия състав Петър Пенев пред родна публика

В дербито на 2 кръг на мъжката волейболна Суперлига Добруджа 07 победи ЦСКА с 3:2 гейма в зала "Добротица" в Добрич. Домакините взеха първата част с 25:22. В следващите два гейма червените оставиха добричлии на 13 и 19 точки. Добруджа 07 показа много воля и желание за победа, като измъкна следващия гейм с 26:24 и успя да вкара мача в тайбрек. Решителната пета част бе спечелна от добричлии с 15:9.

Така Добруджа 07 има победа и загуба от първите си два мача в първенството. През следващата седмица отборът от Добрич ще има нови две срещи в мъжката волейболна Суперлига - гостуване на Левски във вторник и домакинство на Марек на 21 октомври.