Много силен мач за юношите на Добруджа и класическа победа над Шумен

С два гола на Даниел Димов и един на Дейвид Филипов отборът, воден от Стефан Славов, спечели с 3:0.

В мач от последния кръг на първенството по футбол за юноши старша възраст, до 19 години, в зона Варна - Североизточна България, Добруджа победи Шумен в Добрич. Преди срещата гостите бяха трети и с шанс дори за върха, а домакините - шести във временното класиране, но жълто-зелените са с 2 мача по-малко от съперниците. Юношите на Добруджа изиграха един от най-добрите си мачове за сезона и спечелиха с 3:0. И трите гола паднаха след почивката. На два пъти се разписа Даниел Димов, а веднъж - Дейвид Филипов. Така Добруджа добави 3 точки и се изкачи на четвърто място. До края на сезона отборът от Добрич ще изиграе два отложени мача - домакинство на Суворово и гостуване на Дунав в Русе.