Калиакра взе точка от Черноморец

Калиакра спечели точка от домакинството си на силния тим на Черноморец (Бургас). Мачът от 11 кръг на А група завърши 1:1.

Капитанът на каварненци Георги Кичуков изненада вратаря на гостите Паскал Борел още в 17 мин. и откри резултата с гол от фаул от малък ъгъл. Голът бе четвъртият за Калиакра в елита. Домакините вече се виждаха като победителите, когато 11 минути преди края Муса Койта изравни и спаси точката за тима, воден от Красимир Балъков.

След 11 кръга в А група Черноморец (Бургас) все още не познава вкуса на загубата. Акулите на Балъков вече са втори в елита, но пропуснаха възможността при победа в Каварна да се изравнят с Левски на върха.

Калиакра пък събра 10 точки от началото на кампанията и заема 12 място в елита на България.