Ради Вардаров: Не трябва да допускаме подценяване

И най-малкото подценяване може да ни изиграе лоша шега, смята наставникът.

Старши треньорът на Добруджа Радослав Вардаров смята, че отборът се е представил по различен начин в двете полувремена на мача с Кубрат. Жълто-зелените спечелиха домакинството си със 7:0. Първият гол падна в добавеното време на първата част, а след почивката добричлии вкараха още 6 попадения.

Излязохме с нагласата, че съперникът сам ще се победи, но през второто полувреме вече бяхме със съвсем друга нагласа, коментира Ради Вардаров. Той изрази задоволство от играта след почивката.

Трябва да си направим изводите от този мач, а основният е, че в следващите не трябва да допускаме никакво подценяване, заяви страши треньорът на Добруджа.

Стараем се да печелим, но и да радваме феновете с играта си, добави наставникът.