Добруджа 07 загуби, но запази второто място

Лидерът спечели в Добрич, Добруджа 07 и още 3 отбора - с равен брой победи кръг преди края.

В мач от 21 кръг на мъжката волейболна Суперлига вторият Добруджа 07 загуби от лидера ЦСКА в зала "Добротица" в Добрич. Червените, които още преди тази среща си бяха осигурили първото място през редовния сезон, спечелиха с 3:1 гейма. Те взеха първия с 25:19. Добруджа 07 изравни след 25:21. ЦСКА взе следващите два гейма, съответно на 22 и 21, а с това и мача с 3:1.

Въпреки загубата Добруджа 07 запази второто си място. След днешните мачове 4 отбора имат по 15 победи и 6 загуби, като отборът от Добрич изпреварва останалите по брой точки и геймово съотношение. В последния кръг на редовния сезон Добруджа 07 гостува на шестия Левски (София).