Дават по телевизията гостуването на Добруджа 07

Диема Спорт ще предава пряко дербито.

В мач от 13 кръг на мъжката волейболна Суперлига Добруджа 07 гостува на Пирин (Разлог) утре, петък, от 18.30 часа. Срещата е дербито на кръга, противопоставящо третия и четвъртия във временното класиране. Само 2 точки разделят двата отбора преди сблъсъка помежду им. Добруджа 07 е на трето място с 27 точки след 9 победи и 3 загуби. Пирин е четвърти с 25.

Дербито на кръга ще бъде излъчено директно по телевизия Диема Спорт. Програмата включва и половинчасови студиа преди и след срещата в Разлог.

Това ще бъде втори мач за седмицата за Добруджа 07. Отборът от Добрич започна годината по шампионски - победа с 3:0 над Марек (Дупница) във вторник.

На старта на втория полусезон Пирин (Разлог) победи Арда в Кърджали с 3:2 гейма.