Спипаха 15-годишна с амфети в ЖК Дружба

Около 13.30 часа вчера в ЖК Дружба в Добрич е извършена проверка на непълнолетната С. А. (15 г.) от град Добрич.

Ноември 11, 2016 - 07:54
Ноември 11, 2016 - 09:54
 0
Спипаха 15-годишна с амфети в ЖК Дружба

Открито е бяло прахообразно вещество с тегло 0,5 грама, реагиращо на наркотичното вещество амфетамин.



По случая е образувано досъдебно производство.