Добруджа взе точка от гостуването в Каварна

В мач от 5 кръг на първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България Калиакра и Добруджа завършиха наравно - 1:1.

Дербито се игра в Каварна. Домакините откриха през първата част, а жълто-зелените изравниха след почивката. Точен за Добруджа бе Георги Георгиев, който е и в състава на мъжкия отбор. Гостите от Добрич показаха добра игра и пропуснаха няколко отлични възможности до достигнат до победата, а веднъж и гредата спаси домакините.

Така Добруджа записа трето равенство от началото на сезона. Отборът от Добрич има още и една победа и една загуба през тази кампания.

В следващия кръг след седмица футболистите на Добруджа до 19-годишна възраст са домакини на Локомотив (Каспичан).