Старшата на Добруджа бие с 5:0 като гост

Първа победа за кампанията за жълто-зелените, Михаил Василев вкара 2 гола, по 1 добавиха Даниел Димов, Петър Радев и Георги Димитров.

В мач от 3 кръг на първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България Добруджа спечели категочино гостуването си на Аксаково с 5:0. Даниел Димов откри за гостите от Добрич. До почивката се разписаха още Михаил Василев и Петър Радев. През второто полувреме Михаил Василев покачи на 4:0 с втория си гол във вратата на Аксаково. Крайното 5:0 за отбора, воден от  старши треньора Радослав Вардаров, оформи Георги Димитров.

Победата в Аксаково бе първа за сезона за Добруджа в първенството за футболисти до 19 година в зона Североизточна България. С 4 точки от 3 мача и голова разлика 9:5 отборът от Добрич вече е в средата на класирането. След седмица, на 28 септември, в мач от 4 кръг юношите на Добруджа ще приемат връстниците си от Спартак (Варна).