Добруджа приключи сезона с победа над Лудогорец в Разград

Жълто-зелените се разделиха с Б група с чест и с високо вдигнати глави.

Изпадналият кръг преди края Добруджа изигра по мъжки и с достойнство последния си мач за сезона и спечели срещу Лудогорец 2 на стадиона в Разград. Срещата бе наблюдавана от около 50 зрители, като повече от половината от тях бяха фенове на Добруджа, дошли да подкрепят своя любим отбор.

Гостите от Добрич победиха с 2:1. И трите гола паднаха до почивката. В рамките на 2 минути Добруджа отбеляза 2 гола. В 17-ата Християн Казаков изведе Николай Минков фронатално срещу вратата на домакините и той откри резултата, пускайки технично топката покрай стража на Лудогорец. В следващата минута Костадин Ничев със силен удар извън наказателното поле отбеляза за 2:0. В края на полувремето Томас Цвятков вкара за Лудогорец - гол, който се оказа почетен за домакините.

Така с 34 точки от 8 победи, 10 равенства и 12 загуби Добруджа завършва кампанията точно под чертата и през следващия сезон ще трябва да се бори за завръщането си в професионалния футбол.