Златни медали за Стойка Петрова и Светлана Каменова в Испания

Двете боксьорки от Добрич спечелиха първото място в своите категории на силния международен турнир в Мурсия.

Отлично се представиха боксьорите на българския национален отбор на големия международен турнир "Тотана" в Испания, в който участваха 12 водещи страни в бокса като Русия, Англия, Италия, Франция, Германия, домакинът Испания и др. При мъжете българският национален отбор  спечели 2 златни медала, 1 сребърен и 2 бронзови. При жените България завоюва 2 златни и 1 сребърен медал.

Финалът в категория до 51 килограма бе български – световната шампионка Станимира Петрова срещу европейската шампионка Стойка Петрова. В изключително оспорван мач добричлийката победи по точки с 2:1 съдийски гласа /37:39, 40:36, 40:36/.

Във финалната среща в категория до 60 килограма Светлана Каменова победи убедително по точки Силя Кинга от Полша с 3:0 съдийски гласа.