Йордан Йорданов поднесе цветя на паметника на Васил Левски
Добричката общественост отбеляза днес 143 години от гибелта на Апостола на Свободата Васил Левски
От името на Община Добрич кметът Йордан Йорданов поднесе цветя в знак на уважение и признателност пред делото на Васил Левски. Цветя и венци бяха положени и от институции, държавни уреждания, политически партии, ученици и граждани.
В своето възпоменателно слово кметът на Добрич заяви “Делото и животът на Апостола наистина са непреходна и неоспорима ценност в историята на нашето общество. "Ако е за България, то времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ний него обръщаме“. Тази мисъл на Васил Левски е написана от него, сякаш за да бъде завещание към нас: да отстояваме вярата си България и в собствените си сили. Дълбок поклон пред паметта на Апостола на Свободата Васил Левски!”
