Добруджа загуби от Лудогорец

Отборът от Добрич показа добра игра на стадион "Лудогорец Арена" и се противопостави достойно на шампиона. Преди първия съдийски сигнал футболистите и феновете на двата отбора почетоха паметта на Трифон Иванов с минута мълчание.

Лудогорец победи Добруджа с 2:0 в контрола в Разград. През първата част се разписа колумбиецът Ангуло, а през втората - румънецът Препелица. Добруджа също имаше своите шансове за гол, като най-добрата възможност бе в 50 мин., когато Николай Минков се възползва от неразбирателство между вратаря Владислав Стоянов и Моци, открадна топката, но стреля над вратата.

Това бе седмата контрола за Добруджа тази зима. Преди подновяването на шампионата жълто-зелените ще направят още една проверка - на 19 февруари в Добрич ще гостува участникът в Б група Лудогорец 2.