Добруджа приключи годината с разгромна победа като гост

Четвърта поредна победа в първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България записа Добруджа.

Добричлии, водени от старши треньора Радослав Вардаров, се наложиха в Нови пазар над местния Ботев с 4:0 в мач от 9 кръг.

Кристиян Георгиев откри резултата, а през първото полувреме Мартин Михайлов покачи на 2:0. След почивката юношите старша възраст на Добруджа отбелязаха още два гола във вратата на Ботев. Дяко Дяков се разписа за 3:0, отбелязвайки седмия си гол с жълто-зелената фланелка тази есен. Кристиян Георгиев се разписа за втори път в мача, за да оформи крайното 4:0 за Добруджа.

Срещата бе от последния за есента кръг на първенството. С 5 победи и 3 загуби Добруджа завършва полусезона с 15 точки и най-вероятно ще зимува в топ 3 в първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България, в което участват 9 отбора.