Добруджа си тръгна с трите точки от Шумен

С 3 победи и 3 загуби отборът от Добрич е точно в средата на класирането - пети от девет тима.

В мач от първенството по футбол за юноши старша възраст в зона Североизточна България Добруджа спечели гостуването си на Шумен с 3:1. Домакините откриха във втората минута, след което обаче възпитаниците на Радослав Вардаров заслужено достигнаха до обрат.

До почивката се разписаха Александър Димитров и Кристиян Георгиев. През второто полувреме Теодор Миленов оформи крайното 3:1 за гостите от Добрич.

С трите точки, спечелени в Шумен, Добруджа събра общо 9 и се изкачи до петото място.

На 28 октомври, сряда, от 15.00 часа на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич ще гостуват юношите старша възраст на Дунав (Русе). Тогава Добруджа ще търси трета поредна победа в първенството.