Бридж турнир за празника на Добрич в неделя
На снимката: Драганка и Стефан Георгиеви заедно с партньорите си от Румъния Михаела Балинт и Дан Зара при награждаването им за първото място във финал "Б" на открития отборен турнир на 2-ия Международен бридж конгрес "Шумен 2015".
Традиционният двойков бридж турнир, посветен на празника на град Добрич, тази година ще се проведе в неделя, 27 септември, от 14 часа в ресторант "Лебед" в градския парк. Участниците ще бъдат от Североизточна България и Румъния. По традиция призьорите ще получат купи и награди. Турнирът е част от празничната програма на Община град Добрич. Организатор на проявата е СК "Дама купа".
