Добруджа завърши наравно с Лудогорец 2, Ничев отново бележи

2 победи, 2 равенства и 1 загуба е равносметката за Добруджа след 5 контроли. В тях жълто-зелените вкараха 7 гола, като най-резултатен с 4 попадения е Костадин Ничев.

Добруджа и Лудогорец 2 завършиха наравно - 1:1, в контрола, играна пред около 200 зрители на стадион "Дружба" в Добрич. Двата тима се подготвят за започващия през следващата седмица шампионат на Б група.

Домакините откриха в 31 мин. Първо новото попълнение Павел Петков отправи силен удар, който срещна гредата. Топката остана във владение на добричлии и Даниел Генов центрира към Костадин Ничев, който с глава стреля неспасяемо във вратата на Лудогорец. Минута преди почивката дублиращият отбор на шампионите изравни. Точен за тима от Разград бе Боримир Карамфилов.

Последната контрола на Добруджа ще бъде в събота - отново в Добрич. Съперник в нея ще бъде отборът на висшето училище по мениджмънт Интер (Плачи дол).