Две коли горяха в Тошево
Около 03.50 часа тази нощ е получено съобщение за пожар по ул. "П.Д. Петков" в град Генерал Тошево.
На място е установено, че горят две коли - „Ауди” с добричка регистрация и „Джип” със старозагорска. Изпратените екипи на пожарната успяват да потушат огъня в 04.55 часа.
Аудито е с частично изгоряла предна броня. Другата кола е с изгорял двигателен отсек и арматурно табло, обгорели преден капак и предни калници.
Причините за възникването на инцидента са в процес на изясняване.
