Две коли горяха в Тошево

Около 03.50 часа тази нощ е получено съобщение за пожар по ул. "П.Д. Петков" в град Генерал Тошево.

Юни 16, 2015 - 11:34
Юни 16, 2015 - 11:34
 0
Две коли горяха в Тошево

На място е установено, че горят две коли - „Ауди” с добричка регистрация и „Джип” със старозагорска. Изпратените екипи на пожарната успяват да потушат огъня в 04.55 часа.



Аудито е с частично изгоряла предна броня. Другата кола е с изгорял двигателен отсек и арматурно табло, обгорели преден капак и предни калници.

Причините за възникването на инцидента са в процес на изясняване.