Ново 3:0 за Добруджа 07 по пътя към купата

Втора категорична победа записаха волейболистите на Добруджа 07 в груповата фаза на финалите за Купата на България.

В зала "Добротица" отборът от Добрич победи с 3:0 гейма единствения представител на Висшата лига, достигнал до тази фаза на надпреварата - Виктория волей. В отделните части тимът от Пловдив остана на 12, 19 и 15 точки.

Това бе втора победа за Добруджа 07 в група А с 3:0. В другия мач за деня в нея Левски Бол (София) спечели със същия резултат срещу Пирин (Разлог).

Утре, сряда, са последните мачове от групата. От 14.30 часа в зала "Добротица" в Добрич играят Левски и Виктория волей, а от 17.00 часа Добруджа 07 излиза срещу Пирин (Разлог). Преди тези срещи начело в групата е Добруджа 07 с 6 точки, Пирин и Левски са с по 3, а Виктория волей е с 0. Първите два отбора ще се класират за 1/2-финалите в петък в Добрич. Много завързано стана положението и в група Б в Сливница, след днешната победа на Монтана над Марек (Дупница) с 3:1 гейма.