Добруджа 07 с бърза победа на старта на турнира в Добрич

Добруджа 07 победи Левски Бол с 3:0 гейма в мач от първия кръг на груповата фаза на финалите за Купата на България по волейбол за мъже.

Двубоят противопостави двата отбора, които играха финал в този турнир преди година.

Домакините надиграха категорично гостите от София и ги оставиха на 18, 20 и 11 точки в отделните геймове.

В другия мач от група А, игран днес в Добрич, Пирин (Разлог) победи Виктория Волей (Пловдив) с 3:0.

Волейболният маратон в зала "Добротица" продължава с нови два мача утре, вторник. Първи, от 17.00 часа, на мрежата ще застанат Левски и Пирин. От 19.30 часа Добруджа 07 излиза срещу Виктория Волей.

Първите два отбора в групата ще се класират за 1/2-финалите за Купата на България, които ще се играят в петък в Добрич.