БНТ 2 ще предава Марек - Добруджа 07

Волейболен клуб "Добруджа 07" - Добрич е на крачка от историята.

Април 9, 2015 - 07:24
Април 9, 2015 - 07:24
 0
БНТ 2 ще предава Марек - Добруджа 07

В петък, 10 април, от 17.30 часа, Марек (Дупница) приема Добруджа 07 в залата в Сливница в третия мач от финалния плейоф в мъжката волейболна Суперлига. Двубоят ще бъде излъчен пряко по БНТ 2.



В началото на седмицата в зала "Добротица" Добруджа 07 надигра Марек с 3:0 и 3:2 гейма и се нуждае само от още една победа, за да стане шампион на България.

Ако добруджанци спечелят в петък, ще се окичат със златните медали. При победа на Марек серията продължава с четвърти мач в събота, от 17.30 часа, в Сливница. Този евентуален двубой е заложен в програмата на БНТ 2 и BNT World.