Добруджа 07 се върна на победния път, но взе само 2 точки срещу последния

След две поредни загуби, волейболистите на Добруджа 07 победиха Левски с тайбрек. Така отборът от Добрич вместо 3, взе само 2 точки срещу последния в групата, който си тръгна от Добрич с 1 точка.

В среща от мъжката волейболна Суперлига Добруджа 07 победи Левски с 3:2 гейма в зала "Добротица" в Добрич. Двубоят тръгна много добре за домакините и те взеха категорично първата част с 25:13. Изненадващо последва обрат в резултата - следващите два гейма, макар и трудно - на 23 и на 21 точки, бяха за гостите от София. След това Добруджа 07 спечели с 25:20, за да вкара мача в тайбрек. Решителната пета част бе за домакините - 16:14.

Така Добруджа 07 записа деветата си победа от 13 срещи и добави нови 2 точки към актива си и вече има 28. Отборът от Добрич дели 3 - 5 място в Суперлигата с равни точки с Пирин и Нефтохимик, но с по-малко срещи от другите отбори в първенството - отложените домакинства на Марек и Нефтохимик.