Лошото време провали контролата на Добруджа

Следващата проверка на жълто-зелените е във вторник в Добрич.

Фев 7, 2015 - 10:23
Фев 7, 2015 - 10:29
 0
Лошото време провали контролата на Добруджа

Насрочената за днес по обед контрола между Добруджа и ФК Бургас, която трябваше да се проведе в Обзор, не се състоя. Причината е лошото време в Бургаско - облилен снеговалеж и ниски температури, които крият сериозни рискове за здравето на футболистите и възпрепятстват предвижването на тимовете до стадиона в Обзор. Затова двата отбора са преценили, че е по-добре мачът да не се играе.



Следващата контрола на Добруджа ще бъде във вторник, 10 февруари, в Добрич срещу Локомотив (Мездра).

Припомняме, че в досегашните си проверки жълто-зелените загубиха с 1:0 от Несебър, победиха Черноморец (Балчик) с 3:0 с голове на Филип Филчев, Мартин Михайлов и Атанас Илиев, а мачът с Дунав (Русе) завърши наравно - 0:0.