Крадец изкопа 3 рова за 20 метра кабел
На 24 януари в I-во РУ на МВР - Добрич е получено съобщение за извършена кражба на кабел в областния град, собственост на „БТК” ЕАД.
Установено е, че неизвестен извършител чрез изкопаване на три дупки и чрез срязване, е извършил кражба на около 20 метра многожилен кабел, положен успоредно на бул. „Трети март” срещу бензиностанция „Петрол”. По случая е образувано досъдебно производство.
