"Дрийм тийм" излезе на първо място в "Изида волей къп"

Новакът Дрийм тийм във волейболния турнир за любители „Изида волей къп” оглави класирането след срещите от петия кръг на надпреварата в Добрич.

Новият лидер победи с 2-1 гейма Варна в оспорван двубой. В друг интересен мач другият тим, който за първи път се включва в спортната проява – Спортист 99, записа дебютна победа, като надделя с 2-1 над Вихър. Същия ден Вихър допусна поражение със същия резултат и от Балчик в отложен мач от четвъртия кръг. Чиста победа с 3-0 постигнаха ветераните на Добруджа над Добрич волей, а другият фаворит за челните позиции – Калиакра, надигра с 2-1 Екип в дербито на кръга, съобщават от пресцентъра на Изида.

Мачът Йонивел – Изида е отложен, а тази неделя след двубоите от шестия кръг на турнира "Изида волей къп", от 17 часа, ще се проведе срещата между отборите на ВК Добруджа 07 и ВК Черно море от държавното първенство при юношите старша възраст.