Летящ старт за Добруджа
Добруджа започна новия сезон в мъжката А хандбална група със силна игра и категорична победа.
В мач от първия кръг на мъжката А хандбална група Добруджа победи Осъм (Ловеч) пред около 200 зрители в зала "Русалка" в Добрич. На почивката авансът на домакините бе 14:12. През втората част жълто-зелените затвърдиха превъзходството си и се наложиха с крайното 34:28.
Най-резултатният хандбалист на Добруджа бе Джошкун Якубов с 9 гола. Осем попадения във вратата на Осъм заби Красимир Коев. Юношата Йордан Стоянов отбеляза 5 гола.
Следващият мач на Добруджа е утре, неделя, отново в Добрич. От 14.00 часа в зала "Русалка" ще гостува Интер-Академик (Благоевград). Входът за зрителите е свободен.
