Добруджа разби Черно море насред Варна

Добруджа победи пряк конкурент в битката за медалите - Черно море, насред Варна. В мач от Елитната юношеска група до 19 години добричлии спечелиха с 3:0 в морската столица.

Симеон Симеонов откри за гостите през първата част. След почивката основният реализатор на жълто-зелените Филип Филчев показа, че възвръща головия си нюх и на два пъти се разписа във вратата на Черно море.

Надиграхме тотално съперника и показахме силна игра, заяви за www.dobrichonline.com доволният треньор на юношите старша възраст на Добруджа Валентин Ангелов след мача.

Победата е първа за юношите на Добруджа през пролетта, след 2 равенства и 1 загуба. С добавените 3 точки футболистите на Валентин Ангелов остават в битката за челните позиции в Елитната група до 19 години.

След седмица предстои нов възлов мач за добруджанци. Следващата неделя те ще приемат на стадион "Дружба" в Добрич Славия.