Добруджа започна годината с разгромна победа

Само за 60 минути игра жълто-зелените отбелязаха 4 гола на Септември (Тервел).

В контрола на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич Добруджа победи Септември (Тервел) с 4:0. По договорка между двата отбора спарингът се игра в две полувремена по 30 минути.

До почивката резултатът бе 3:0 за Добруджа. Точни за домакините бяха Детелин Димитров, Иван Иванов и Спас Георгиев.

През втората част Добруджа излезе с изцяло нов състав. Сред появилите се в игра бяха Красимир Станоев и Ивелин Василев - двете сигурни попълнения, които записаха неофициален дебют за новия си отбор. Своеобразно завръщане в родния си клуб направиха Филип Филчев и Сашо Джилянов, които са на проби.

Юношата на испанския Осасуна Ивелин Василев ознаменува дебюта си с жълто-зелената фланелка с красив гол за крайното 4:0.

Следващата контрола на Добруджа е след 3 дни, в събота. Тогава добричлии ще гостуват на елитния Черноморец в Бургас.