Момчетата на Добруджа 07 - пети на зоналния турнир

Момчетата на Добруджа 07 до 13-годишна възраст победиха Родина (Суворово) и загубиха с по 1-2 гейма от Черноломец 98 и Хан Аспарух по време на финалите по волейбол в град Попово. Отборът, воден от Петър Пенев остана на пето място в крайното класиране в регион „Добруджа”.

„Момчетата играха много добре, но отново не ни достигна спортен шанс, за да се класираме за полуфиналите в надпреварата”, заяви след срещите за пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07 Петър Пенев.

Припомняме Ви, че на 25 и 26 май в Добрич ще се проведе турнир по волейбол за девойки младша възраст, в който участие ще вземат 4 отбора. Ръководствата на Марица (Пловдив) и Казанлък потвърдиха своето участие в турнира. Очаква се потвърждение и от третия водещ в дамското направление клуб в България - този на ЦСКА, с което турнирът ще се превърне в най-силния, провеждан в тази възрастова група извън финалите на държавното първенство.