Натоварена седмица за школата на ВК "Добруджа 07"

От 9 до 11 април във Варна се провеждат финалите на регион „Добруджа” по волейбол при юношите младша възраст, информират от пресцентъра на „Изида” и ВК „Добруджа 07”. Участват 8 отбора, разпределени в две групи. Възпитаниците на Генчо Цветков са в една група със съставите на Омуртаг, Перун и Варна Волей. Победителят в турнира се класира за зоните, а отборите от 2 до 5 място ще участват в баражи. В другата група са: Черно море, Исперих и Попово.

От 12 до 14 април в Шумен са финалите при девойките младша възраст, в които ще участват момичетата на Милена Маринова.

На 13 и 14 април в залата на ЦСКА в столицата 15-годишните волейболисти на клуба под ръководството на Веселин Великов ще участват в зонален турнир. За републиканските финали се класират първите 2 отбора в класирането. Другите 2 отбора ще участват в допълнителни турнири, от където ще се допълни броят на финалистите до 12 отбора.