Непобедимите: 8 от 8 за ХК Добруджа

Продължава безпогрешният ход на хандбалистите на Добруджа в мъжката А група. Добричлии записаха осмата си поредна победа от началото на шампионата.

Днес лидерът Добруджа прие в зала “Русалка“ втория в класирането Спартак (Варна) в голямото дерби на кръга и сезона в А хандбална група. Гостите поддържаха интрига през първите 30 минути, след които резултатът бе 15:12 за жълто-зелените. След почивката обаче домакините набързо увеличиха аванса си и в крайна сметка се наложиха с категоричното 35:24.

След тази среща Добруджа вече има 8 победи от 8 мача и дръпна с 5 точки пред Спартак, като варненци имат и мач повече.

Утре (неделя), от 14.00 часа, в зала “Русалка“ ще гостува и Интер-Академик (Благоевград).