Билярд клуб "Формула 1" организира турнир на трети март

Майсторите на щеката от Добрич ще демонстрират уменията си в този красив и интелигентен спорт.

Турнир по билярд ще се проведе тази неделя (3 март) в клуб "Формула 1" (в Младежкия дом). Началото е в 11 часа.

Надпреварата ще бъде в най-разпространената дисциплина - осма топка.

Таксата за участие е 10 лева, а записването е на място в клуба. Заелите първите места в крайното класиране ще си разделят наградния фонд.

Всички любители на играта могат да наблюдават зрелищните двубои от турнира във "Формула 1".

Предишният турнир в клуба се проведе на 30 декември с участието на 20 билярдисти. С великолепна игра през целия ден шампион стана Красимир Димитров, които демонстрира билярд от изключително висока класа и записа няколко впечатляващи победи с резгромен резултат. Той детронира от върха звездата на добричкия билярд Николай Карагеоргиев - Шпикера, който този път трябваше да се задоволи с второто място. Третото зае Ивайло Пейчев, който отново доказа, че е турнирен боец и на състезанията в Добрич по традиция винаги се класира на предни позиции.