Калиакра навакса 4 гола, но отпадна

Локомотив (Мездра) отстрани втори отбор от нашата област - първо Спортист (Генерал Тошево), а сега и тима от Каварна.

Калиакра отпадна от турнира за Купата на България след драматичен развой и продължения.

Каварненци победиха у дома Локомотив (Мездра) с 4:1, но с общ резултат 5:4 напред продължава лидерът в Северозападната В група.

Първата среща в Мездра бе спечелена от домакините с 4:0.

Днес на реванша Калиакра върна два гола още до почивката, а през втората част успя да докара мача до продължения с нови два гола, като този за 4:0 падна 3 минути преди края на редовното време.

Във втората минута на първото продължение гостите вкараха за 4:1 и това им донесе класиране за следващия кръг за Купата на България.

Припомняме, че в предния кръг Локомотив (Мездра) отстрани Спортист в Генерал Тошево с 3:1.