Волейболистите на Добруджа с 3 победи за 3 дни

След успеха в Пловдив отборът от Добрич изигра и два мача на много високо ниво в Тетевен.

Снощи и днес по обед мъжкият състав на ВК "Добруджа 07" срещна в контроли  "Инвестбанк Тетевен волей".

Гостите от Добрич бяха категорично по-добрият отбор и в двете проверки, в които се наложиха с по 4:1 гейма. По договорка между отборите мачовете бяха от 5 части.

Припомняме, че победната серия на добричките волейболисти започна в сряда с много престижен успех насред Пловдив над местния "Виктория волей" - участник в Суперлигата на България. Добруджанци се наложиха с 4:2 гейма над елитния съперник в контрола.

След 3 победи като гост за 3 дни отборът се прибира в Добрич и насочва своята подготовка към домакинството на Ботев (Луковит) на 20 октомври - двубой от първия кръг на Висшата лига.

До началото на първенството други контроли волейболистите на Добруджа няма да играят. Възможно е обаче мъжкият състав да направи двустранна игра с юношите старша възраст на клуба.