Любо Ганев представи купата на Световното по волейбол в Добрич

Любо Ганев, вицепрезидент на Българската федерация по волейбол, представи купата на предстоящото Световно първенство по волейбол за мъже, на което България е домакин заедно с Италия.

Показват в Добрич купата на Световното първенство по волейбол

На 17 август, петък, Добрич ще се включи в „Трофи Тур“, организиран от Международната федерация по волейбол съвместно с Българската федерация по волейбол и съдействието на Община град Добрич.

Министър Кралев награди победителя в турнира за Купата на България по волейбол

Спортният министър Красен Кралев връчи купата на България при мъжете на отбора на „Добруджа”. Срещата се проведе в зала „Добротица” в Добрич, а домакините победиха с 3:0 гейма тима на „Монтана”.

България иска домакинство на световна квалификация

България ще поиска домакинство на световната квалификация по волейбол за мъже в началото на годината.

Застреляха банкерка в сърцето; Билкарят превъртял заради дългове; Сменят 37 червени шефове

България се изправя срещу Полша в битка за четвъртфиналите на Евроволей; Смениха часа на следващите три мача на "Левски" в "А" група