Габриел Симов и Алекс Маринов от Боксов клуб „Добруджа“ ще участват в лагер на националния отбор

На провелото се в Плевен Държавното лично отборно първенство при юношите, БК „Добруджа“ участва с шестима състезатели, пет от които са възпитаници на Спортното училище в Добрич

Рингът в Плевен излъчи новите шампиони и медалисти от Държавното лично отборно първенство при юношите. Над 200 таланти от близо 60 клуба си дадоха среща, за да определят кои са най-достойни да се качат на почетната стълбичка. Шампион в категория  до 42 кг е Октай Мустафа, Добруджа.

Кристиян Турлаков в категория до 63 кг. постигна  две победи, но преди битката за медали загуби с 2:1 съдийски гласа.

В категория до 52 кг. представителят на клуба Стефан Янев се падна в първа среща със шампиона на България и загуби.

Първенството бе първо за Георги Костадинов в категория до 44 кг и успя да завоюва бронзов медал.