Добруджа и Витоша завършиха при резултат 0:1 и трите точки отидоха в актива на гостите

Добруджа - Витоша 0:1 Голмайстор: Деян Христов /41-а/

Добруджа и Витоша завършиха двубоя от 33-ия кръг на Втора лига при резултат 0:1 и трите точки отидоха в актива на гостите.

В 30-ата минута добруджанци получиха право да изпълнят дузпа, след грубо нарушение в наказателното поле. Наказателният удар бе изпълнен от капитана Ивайло Лазаров, вратарят на гостите Борис Груев спаси. При една от редките контраатаки на Витоша, Деян Христов успя да открие резултата в 41-ата минута.

След почивката за Добруджа в игра се появиха Шериф Осман, Мартин Милушев и Стефан Статев.

Добруджа бе по-добрият отбор на терена, непрекъснато атакуваше, но липсваше точният завършващ удар в мрежата на Витоша.