Финалният турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 16 години започва днес

Днес в Кърджали и Разлог стартира финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 16 години

В спора за титлата участват 12 отбора, които са разделени в две групи по шест отбора. Първите два тима от всяка група оформят финална четворка, а останалите отбори от класирането в предварителните групи заемат позиции в крайното подреждане от 5-то до 12-то място на финалите по коефицент от резултатите в изиграните мачове.

Група А в Кърджали: Арда (Кърджали), Левски (София), ЦСКА (София), Добруджа 07 (Добрич), Виктория Волей (Пловдив), Миньор (Перник)

Група Б в Разлог: Пирин (Разлог), СУ, Люлин (София), ВА Стойчев-Казийски, Берое 2016 (Стара Загора), Етрополе