Зам. – кметът Росица Йорданова се срещна със Спортист № 1 на Добрич Станимира Петрова

Срещата на зам.-кметът „Икономическо развитие и европейски фондове“ Росица Йорданова и Станимира Петрова е инициирана от спортистката и нейният треньор Петър Лесов, в знак на уважение и признателност за доброто партньорство между Община Добрич и Спортен клуб „Бокс – Добруджа“

Росица Йорданова поздрави талантливата спортистка на Добрич и пожела нови спортни победи. В срещата участваха още председателят на Общински съвет Добрич Нивелин Радичков и зам. – председателят на  ПК „Спорт и младежки дейности“ Петър Петров.

През 2022 година Станимира Петрова спечели бронзов медал в категория 54 кг на Европейското първенство в Будва, Черна гора. Класира се пета на Световното първенство в Истанбул, и е с първо място на турнира „Странджа“. Тя спечели първите места в турнирите във Финландия и Сърбия. Боксьорката участва и в Летните Олимпийски игри в Рио де Жанейро и Токио.