Волейболистите на Добруджа със страхотен мач срещу Славия

Волейболен клуб Добруджа 07 днес ще изиграе нова контрола срещу отбор от Суперлигата на България - Черно море БАСК (Варна).

В първата си предсезонна контрола волейболистите на Добруджа изиграха много силен мач срещу елитния Славия, в който драматично загубиха с 2:3 гейма. Проверката се игра в зала "Добротица" в Добрич.

На два пъти белите от София повеждаха в резултата, но добричлии изравняваха и така докараха мача до тайбрек. В решителния пети гейм отборът от Суперлигата се наложи с 15:12.

Днес, четвъртък, от 18.00 часа добричлии ще премерят сили и с Черно море БАСК (Варна). Контролата отново ще се проведе в добричката зала "Добротица".

Волейболен клуб Добруджа 07, който до август носеше името Добротица, се подготвя за мачовете в мъжката волейболна Висша лига на България.