С победа и загуба завърши гостуването на „Добруджа 07“ в Солун

След двете контроли с ПАОК предстои заключителен спаринг с „Черно море“ преди старта

Мъжкият волейболен тим на „Добруджа 07“ завърши с победа и загуба гостуването си в Солун. Добричлии изиграха две контроли с местния ПАОК, като гърците са вицешампиони в родината си. В първата проверка вчера добричлии се наложиха с 3:0, след което се изиграха нови два гейма, в които избраниците на Пламен Христов отново надделяха. Ден по-късно се проведе нов спаринг в „ПАОК Спортс Арена“. Този път домакините играха далеч по-концентрирано и достигнаха до успех с 3:1.

След днешния двубой добруджанци се отправиха към дома, където ще премине заключителната част от подготовката преди старта на първенството в Суперлигата. За вторник /15 октомври/ е предвидено да се състои заключителна контрола срещу съседите от „Черно море“. Двубоят с варненци ще премине в зала „Добротица“ и се явява генерална репетиция за началото на първенството в елитната група на България. В среща от първи кръг добричлии гостуват на 18 октомври в залата на „Пирин“ /Разлог/.