Иван Йорданов от СК "РИНГ" стана републикански шампион на Държавно първенство по кикбокс в Шумен

С един златен и два сребърни медала се завърнаха състезателите на Спортен клуб „РИНГ“, гр. Каварна от Държавното първенство по кикбокс в град Шумен.

В турнира, в категория до 81 килограма, стил „лоу кик“ златен медалист и републикански шампион стана кикбоксьорът Иван Йорданов. Заслужени сребърни медали в първенството спечелиха Георги Иванов в стил „лоу кик“ ,категория 67 килограма и Кристиян Демиров при момчета 13-14 години, категория 42 килограма.

В държавното първенство по кик бокс участие са взели 190 състезатели от 31 спортни клуба.

Следващият турнир ,за който ще се подготвят кикбоксьорите на СК „РИНГ“ е Интернационална купа “Бургас“, когато ще се качат на ринга Едже Демирова и Дилек Серветова.