Юношите загубиха на старта в София

Тимът на ЦСКА спечели трите точки срещу връстниците си от „Добруджа“

Футболният отбор на „Добруджа“ при юношите до 15 години загуби първата си среща от новото първенство в Елитната група на България. На старта добричките таланти отстъпиха с 0:2 в София пред връстниците си от ЦСКА. „Жълто-зелените“ поддържаха равновесие на игралното поле преди почивката, но през второто полувреме столичани проявиха по-голяма настоятелност в атакуващ план и се добраха до две безответни попадения, с които спечелиха и мача. Треньорът на добричлии Павлин Тодоров заяви след двубоя, че притеснението сред избраниците му е било осезаемо.

Всички момчета, с изключение на един състезател, направиха дебют на такаво ниво, което неминуемо се отрази върху действията им на терена. Като цяло това е съставът, на който ще разчитам през есенния дял от шампионата. Отсъстващ бе единствено Димитър Димитров, който лекува травма и реших да го запазя за следващите срещи. Предстои ни още много работа, за да добием увереност, самочувствие, а и не само. Тепърва ще анализираме допусканите грешки в изминалия мач, тъй като домакините в Елитната група са задължени да заснемат срещите, които по-късно се качват в специална платформа на сайта на БФС. Нямаме много време за подготовка, защото следващия двубой за първенство е още на 28 август /сряда/. Тогава от 10,00 ч. в Добрич приемаме в първо домакинство за сезона „Септември“ /София/, коментира младият наставник.