Юношите на „Добруджа 1919” размазаха с 11:0 „Велики Преслав”

Юношите старша възраст на футболен клуб „Добруджа 1919” със старши треньор Стефан Славов победиха с 11:0 отбора на „Велики Преслав”.

Срещата се състоя днес на изкуствения терен в Добрич.

През първото полувреме добричките футболисти вкараха пет гола. Във втората част на мача те добавиха още шест.

С по четири гола за „Добруджа 1919” се разписаха Виктор Георгиев и Емо Ангелов. По един гол вкараха Димо Колев, Стефан Митев и Дани Савов. Последните двама състезатели са по-малки от останалите и се състезават и за юноши младша възраст, посочи за Добрич онлайн Стефан Савов. През първото полувреме Емо Ангелов пропусна дузпа.

Очаквах момчетата да се представят добре, но толкова изразителен успех бе изненада и за мен, сподели наставникът. Той благодари на футболистите, че са показали една много добра игра.

„Добруджа 1919” продължава да води в класирането в зона „Варна”. Предстоят двубои с преките конкуренти за първото място – с „Шумен” и „Черноморец”, Балчик. Следващата среща е с „Шумен” на 5 април.