Три златни медала и един бронзов за СКЛА „Добруджа-99” от турнир по спортно ходене

Кошница с медали извоюваха възпитаниците на спортен клуб по лека атлетика "Добруджа-99" в Добрич на 4-тия Турнир по спортно ходене в Поморие.

Добричкият клуб се завърна с 3 злани отличия, бронзов медал и три 4-ти места.

При най-малките Петър Димов се окичи с шампионска титла, а секунди не достигнаха на Габриела Жалязкова да се пребори за медал, финиширайки 4-та. Алтен Атанасова показа надмощие и класа,  задминавайки съперничките си с убедителна преднина. Лора Йорданова стана 4-та в дебюта си в дисциплината, на същото място се класира и Алишан Али.

Многократната шампионка в дисциплината Радосвета Симеонова беше във върхова форма, надминавайки и мъжете, а Теодора Златева заслужено се окичи с бронзов медал.

Ръководството на клуба изказа адмирации към труда и усърдието на възпитаниците си.